Szkoła dostępna dla wszystkich

Warsztaty w ramach projektu “Szkoła dostępna dla wszystkich” ruszają już w najbliższy piątek

Już 1 marca Państwo, jako uczestnicy projektu “Szkoła dostępna dla wszystkich”, będziecie mogli pogłębić swoją wiedzę o działaniach metodycznych, diagnostycznych i edukacyjnych (interwencjach), które poznawaliście w czasie szkoleń online. Poprowadzą je dla Państwa doświadczeni praktycy, autorzy interwencji, a warsztaty będą okazją do omówienia różnych zagadnień związanych ze stosowaniem konkretnych interwencji.  

KIEDY?

  • W okresie od 1 marca do 4 lipca każdy z Państwa zostanie zaproszony na 24 warsztaty poświęcone poszczególnym interwencjom. 
  • Pierwsza tura warsztatów rozpoczyna się w marcu. Proszę kliknąć tu by sprawdzić harmonogram warsztatów dla swojej grupy (informacja o numerze grupy została przesłana mailowo).
  • Druga część warsztatów zostanie uruchomiona 9 kwietnia i potrwa do 4 lipca, a w tym cyklu spotkania będą odbywać się wyłącznie we wtorki i czwartki. Harmonogram II tury warsztatów przekażemy Państwu w połowie marca.
  • Oczekiwana obecność na warsztatach wynosi 70%.

GDZIE?

  • Warsztaty realizowane będą na platformie ClickMeeting. Otrzymają Państwo zaproszenia do udziału w warsztatach zawierające linki z dostępem do spotkania. Na maila wskazanego w projekcie przyjdą do Państwa oddzielne zaproszenia do każdego spotkania (w marcu będzie to łącznie 7 zaproszeń z linkami). 

JAK?

W razie trudności z dostępem, logowaniem czy innymi kwestiami związanymi z realizacją warsztatów prosimy o kontakt z p. Julią Twardowską, koordynatorką warsztatów (email: j.twardowska@ibe.edu.pl; tel: 504 300 141)