Bezpłatne konsultacje w ramach projektu „Szkoła dostępna dla wszystkich” – zapraszamy!

Z radością zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych konsultacji oferowanych w ramach projektu „Szkoła dostępna dla wszystkich”. To wyjątkowa okazja, by uzyskać profesjonalne wsparcie ekspertów z zakresu logopedii, psychoterapii, psychiatrii (dla dorosłych, dzieci i młodzieży) oraz psychologii.

Nasze konsultacje skierowane są do nauczycieli pracujących w placówkach uczestniczących w projekcie, rodziców dzieci uczęszczających do szkoły, a także pełnoletnich uczniów. W tej edycji rozszerzyliśmy ofertę, dodając cykl trzech indywidualnych spotkań online dla pełnoletnich uczniów.

Dlaczego warto skorzystać?
    Spotkania odbywają się anonimowo i indywidualnie, z możliwością rozmowy online lub telefonicznej. Nasi specjaliści pomagają w wielu kluczowych obszarach, takich jak:

• Problemy emocjonalne u dzieci (depresja, lęk, trauma),
    • Zaburzenia lękowe,
    • Trudności w radzeniu sobie z emocjami (np. napady złości, autoagresja),
    • Problemy zdrowotne (np. moczenie nocne, zaburzenia snu, tiki nerwowe),
    • Zaburzenia odżywiania,
    • Trudności w nauce i koncentracji,
    • Uzależnienia,
    • Całościowe zaburzenia rozwojowe (autyzm, zespół Aspergera),
    • Stres i wypalenie zawodowe,
    • Niskie poczucie własnej wartości,
    • Problemy ze snem.

Jak skorzystać z konsultacji?

Konsultacje są dostępne do 25 października 2024 roku. Aby z nich skorzystać, wystarczy:

1. Otrzymać kod dostępu w placówce (od dyrektora, pedagoga lub psychologa szkolnego),
    2. Zarejestrować się na stronie https://asa.ibe.edu.pl/portal/konsultacje przy użyciu kodu,
    3. Oczekiwać na kontakt konsultanta (telefoniczny lub mailowy),
    4. Skorzystać z indywidualnej rozmowy z konsultantem.

Zapraszamy do skorzystania z tej wyjątkowej oferty wsparcia, która pomaga rozwijać dobrostan emocjonalny i zdrowie psychiczne całej społeczności szkolnej!